Home / roze (page 17)

roze

Jay Z, të vërtetat e lidhjes me Beyonce

Jay Z pranon se martesa e tij “nuk ishte ndërtuar në 100% vërtetësi”. Reperi 47-vjeçar lidhi martesë me Beyonce 9 vjet më parë, duke pranuar se “gjëja më e vështirë që ka bërë është të përballej me vështirësitë potenciale në ...

Read More »

Ariana Grande në Argjentinë

Pas sulmit kamikaz të muajit maj në Manchester që mori 22 jetë njerëzish shumica adoleshentë, nuk është çudi që masat e marra prej autoriteteve të sigurisë në Buenos Aires përpara koncertit të Ariana Grande-s, janë tmerrësisht të ashpra. Barrikada janë ...

Read More »

“Uau, vërtetë e bëmë këtë!”

Portret i tyre në çift ka qënë ikonë për dy dekada, prandaj David bëri një dedikim të veçantë për bashkëshorten e tij Victoria në 18-vjetorin e martesës së tyre teksa postoi një foto të tyre të kombinuar mjaft bukur të ...

Read More »

Bella publikon foto nga vaska

Aktorja dhe modelja e famshme Bella Thorne shpeshherë shfaqet me një stil ndryshe, ndonjëherë në të veshur e ndonjëherë në fotot kontroverse që poston në rrjete sociale. Këtë herë 19-vjeçarja ka postuar në profilin e saj në “Twitter” një foto ...

Read More »

Njihuni me Rumi dhe Sir Carter!

Me motrën e madhe që quhet Blue Ivy, binjakët e Beyonce dhe Jay Z gjithashtu do të kenë një emër jo të zakonshëm. Pavarësisht hehtjes së çiftit mbi dy të porsalindurit, dhe që ende nuk është konfirmuar zyrtarisht lindja, publikohen ...

Read More »

Aktorja 101 vjeç

Olivia de Havilland, një prej aktoreve të filmit legjendar të 1939-s “Iku bashkë me erën”, në 1 korrik feston ditëlindjen e saj të 101-të. Në këtë moshë, De Havilland, fituese e dy çmimeve “Oscar”, është më se në formë fizikisht ...

Read More »