Home / roze (page 17)

roze

Emily Ratajkowski shokon fansat

Ajo nuk është e panjohur për të treguar format e saj, por duket se Emily Ratajkowski këtë herë ka shokuar fansat kur ka pozuar nudo për Love Magazine. Të premten, modelja ka pozuar komplet trupin e saj lakuriqe por fansat ...

Read More »

Nicki Minaj nuk ndalet

Nicki Minaj ka postuar dy foto në Instagram ku shfaqet e veshur me të zeza duke nxjerr mjaft në pah asetet e saj. Të çuditshme dhe flokët, një pjesë bjonde dhe pjesa tjetër rozë, dhe si aksesor një palë syze ...

Read More »

Vetëvaret këngëtari i Linkin Park

Chester Bennington, këngëtari i bandës së njohur të muzikës rock alternativ, Linkin Park ka vdekur. Mediat amerikane njoftojnë se 41-vjeçari Chester Bennington ka vrarë veten në banesën e tij private në Palos Verdes në Los Anxheles. Këngëtari është gjetur i ...

Read More »