Home / roze (page 290)

roze

Lorik Cana i jep fund beqarisë

Kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana i dha fund beqarisë. Ai ka vënë kurorë me Monikën, vajzën italiane me të cilën ishte i lidhur prej kohësh. Ceremonia martesore është zhvilluar mbrëmjen e së premtes në një nga resortet luksoze në Prishtinë ...

Read More »

Armina dhe Shkëlzeni e bëjnë publike

Është një nga çiftet më të përfolura, por asnjëherë nuk ishin parë apo fotografuar bashkë. Kanë zgjedhur kopertinën e një reviste të re në treg për të bërë publike dashurinë e tyre. Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani janë në kopertinën e ...

Read More »

Kur Beyonce ndez skenën

Beyonce dhe Jay Z nisën turin e tyre botëror “On The Run” dhe ndalesa e parë ishte në Majemi. Ndoshta fansave mund t’u jetë dukur pak i kripur çmimi i biletës, por me siguri pas koncertit kanë mbetur të kënaqur ...

Read More »

Kapriçot e Katy Parry gjatë turit

Diva e më e llastuar e muzikës pop duket se është Katy Perry. Gazeta “Daily Star” ka parashtruar një listë  të dëshirave të saj gjatë turit “Prismatic Tour”. Shumë të rëndësishme për të duket se janë frutat e freskëta me ...

Read More »

Bashkëshortja seksi e Peter Crouch (Foto)

Është e lumtur të tregoj figurën e saj seksi. Abbey Crouch dukej e lumtur në plazh në shoqërinë e bashkëshortit të saj Peter Crouch dhe vajzës së tyre Sophia. 28 vjeçarja ka treguar linjat perfekte trupore në bikini të zeza. ...

Read More »

“Kjo është shqiptarja që u xhirua lakuriqe në kishën serbe” (Video)

Serbët kanë reaguar ndaj videoklipit të Era Istrefit për shkak të xhirimit të disa skenave në, siç thonë, në një kishë serbe. Kënga “E dehun” është jashtëzakonisht e pëlqyer nga fansat e këngëtares së re, mirëpo klipi i saj ka ...

Read More »