Home / Sporti (page 73)

Sporti

Juventus – Bayern tabu që nga 2005

Juventus-Bayern Munchen janë përballuar tetë herë ndërmjet tyre, të gjitha në Champions League. Bilanci i buzëqesh skuadrës gjermane, mbi të gjitha përballja e fundit në tërësi foli  për Bayern, arriti ta mposhte Juven në të dy takimet. Protagonist në atë ...

Read More »

“Kuqezi”, ja fanellat e Euro 2016

Janë prezantuar këtë të premte tri fanellat me të cilat do të luajë Kombëtarja shqiptare në Europianin francez. Bëhet fjalë për një dezajn krejtësisht të ri dhe ashtu siç pritej, me një shqiponjë të vendosur në mes në të trija ...

Read More »