Home / Sporti (page 82)

Sporti

Në pritje të Shqipëri-Serbi

Të gjithë janë në pritje të takimit Shqipëri-Serbi, që luhet këtë mbrëmje në stadiumin “Elbasan Arena”. Bëhet fjalë për ndeshjen që mund të ndryshojë historinë e futbollit shqiptar, pasi në rast fitoreje mund t’i garantojë vendit tonë pjesëmarrjen në Evropianin ...

Read More »

Serbët: Kemi ardhur për futboll

Në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes me Shqipërinë, trajneri i përfaqësueses serbe Çurçiç dhe kapiteni Ivanoviç, janë munduar dukshëm për të evituar çdo koment rreth situatës dhe atmosferës që e rrethon këtë përballje, duke u përqendruar vetëm tek ...

Read More »