Home / Sporti (page 82)

Sporti

Nisin lojërat olimpike evropiane

Sot nisin Lojërat olimpike Evropiane.  ​Lojërat Olimpike Evropiane do të nisin sot në Baku të Azerbajxhanit. Azerbajxhani nga sot e deri më 28 qershor do të jetë mikpritës i më shumë se gjashtë mijë sportistëve nga 49 vende të cilët do ...

Read More »

Shkëlqim Muça prezantohet si trajner i Tiranës

Shkëlqim Muça, trajneri i ri i Tiranës, është prezantuar këtë të premte në ambientet e stadiumit “Selman Stërmasi”. Ky është një rikthim për Muçën tek bardheblutë dhe, sipas presidentit Refik Halili, bëhet fjalë për një kontratë 3-vjeçare. 55-vjeçari, një ikonë ...

Read More »