Sporti ne bote

Sport – Itali: Seria A nis me 19 gusht me ndeshjen e ores 18.00

Kampionati i Serise A ne Itali do te nise me 19 gusht me ndeshjen e ores 18.00 e me pas ne oren 20.45.

Ne diten tjeter, me 20 gusht, do te zbresin ne fushe pjesa tjeter e ekipeve te Serise A me nje tjeter ndeshje ne oren 18.00 dhe ndeshjet e tjera (7 ndeshje) ne oren 20.45.

Java e dyte do te luhet me 27 gusht me ndeshjet e ores 20.45 (7 ndeshje), me dy ndeshje te shtunen ne oren 18.00 dhe 20.45 dhe nje ndeshje te dielen ne oren 18.00.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Artikuj te ngjashem

Back to top button