Home / Sporti (page 92)

Sporti

Cristiano Ronaldo drejt Manchester Unitedit?

Gjithcka mund te ndodhe. Perez e shet Ronaldon tek Manchester United? Sipas mediave britanike, presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, do të pranojë ta shesë Cristiano Ronaldon te skuadra e Manchester Unitedit. Ylli portugez, Cristiani Ronaldo, ka gjasa që në ...

Read More »

“Elbasan Arena”, edhe me pistë atletike

E cilësuar foleja e re e shqiponjës kuqezi, stadiumi “Elbasan Arena” po i nënshtrohet sërish një ristrukturimi, pasi shumë shpejt ky impiant do të ketë dhe një pistë atletike. Lajmi është bërë i ditur nga asistent administratorja e Elbasan Arena, ...

Read More »

Trajneri Guardiola drejt kampionatit anglez?

Guardiola lë Bayernin për Premierligën? Gjithcka mund te jete e mundur, pasi Pep Guardiola ne sezonin e ardhshem mund të jetë në Premierligën angleze. Trajneri spanjoll, Pep Guardiola, karrierën e tij mund ta vazhdojë larg Bayern Munichut sezonin tjetër. Sipas ESPN, ...

Read More »