Home / Te ndryshme / 6 mijë dollarë nata për të fotografuar të pasmet

6 mijë dollarë nata për të fotografuar të pasmet

I rrethuar nga ujëra të kulluar, plazhe me rërë dhe pyje të dendura, ishulli Laucala ngjan me parajsën në tokë.

E për këtë bukuri, ishullin e vogël të Fixhit kërkojnë ta vizitojnë me mijëra turistë çdo vit, por jo të gjithëve ua mban xhepi.

Bëhet fjalë për një resort ku një natë qëndrimi aty kushton 6 mijë dollarë. Ky çmim nuk i tremb të pasurit, që në rrjetet sociale postojnë trendin e ri; foto të të pasmeve nga resorti luksoz.

Leave a Reply

%d bloggers like this: