Home / Kronika / Eksplozivi te hyrja e lokalit,dalin detajet e para

Eksplozivi te hyrja e lokalit,dalin detajet e para

Shpërthim tritoli në Lac. Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 4 të qytetit, në afërsi të një lokali.

Nga te dhenat e para rezulton se tritoli eshte vendosur tek hyrja e lokalit te shtetasit, Llesh Buruku.

Policia ka mberritur ne vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet, por ende nuk ka shume detaje.

Leave a Reply

%d bloggers like this: