Home / Kronika / Reagon Basha për arrestimin e ish deputetit Bardh Spahia  20/06/2019 00:34

Reagon Basha për arrestimin e ish deputetit Bardh Spahia  20/06/2019 00:34

Sipas Bashës, kriminelët e zgjedhjeve po shesin moral në studiot televizive dhe se Spahia u arrestua sepse protestoi kundër këtyre krimeve. Në fund Basha thekson se aksioni opozitar nuk do ndalet deri sa të largohet Rama dhe qeveria e tij.

Shikoni reagimin e plotë të Bashës:

Leave a Reply

%d bloggers like this: