Home / Kronika / Kavajë: Përplasen bandat, 1 i vdekur e 4 të plagosur

Kavajë: Përplasen bandat, 1 i vdekur e 4 të plagosur

Një i pafajshëm duket se ka mbetur viktimë e një përplasjeje me armë zjarri mes bandave në qytetin e Kavajës.

Sipas raportimeve të para, referuar burimeve nga policia, kanë qenë dy grupe që janë përplasur me armë, ndërsa ka mbetur i vdekur një kalimtar i rastit, rreth 50 vjeç, që nuk ka lidhje me konfliktin.

Nga përplasja me armë janë plagosur dhe 4 persona. Po kështu Policia ka ndaluar 4 persona. Zyrtarisht deri tani nuk ka informacione nga policia.

Leave a Reply

%d bloggers like this: