Home / Arte / Shqiptarja Gala fiton “The Voice Kids” në Belgjikë. “WTF, nuk mund ta besoj”

Shqiptarja Gala fiton “The Voice Kids” në Belgjikë. “WTF, nuk mund ta besoj”

Shqiptarja e talentuar, Gala Aliaj, është shpallur fituese e “The Voice Kids” në Belgjikë.
Gala, vajza adoleshente e artistit shqiptar Robert Aliajt shkëlqeu në ‘The Voice Kids’ në Belgjike duke e fituar kompeticionin, pas javëve të tëra konkurrimi. Këngët që i dhanë fitoren mbrëmjen e së premtes ishin ‘Goodbye Yellow Brick Road’ nga Elton John dhe ‘Make You Feel My Love’ nga Adele.
Pas fitores Gala ka reaguar në rrjetin social Instagram duke shprehur emocionet e saj. “WTF, nuk është e vërtetë, nuk mund ta besoj. Faleminderit shumë djema!”- shkruan Gala në Instagram.

Leave a Reply

%d bloggers like this: