Home / Kosova / Çfarë pritet të bëjë VLAN-i pas refuzimit të Jahjagës?

Çfarë pritet të bëjë VLAN-i pas refuzimit të Jahjagës?

ccedil-far-euml-pritet-t-euml-b-euml-j-euml-vlan-i-pas-refuzimit-t-euml-jahjag-euml-s_hdBlloku i partive opozitare, VLAN (LDK,VV, AAK dhe Nisma) pritet që të takohen sot për të diskutuar rreth hapave të mëtutjeshme pas refuzimit që iu është bërë ditë më parë nga presidentja e vendit, Atifete Jahajga, lidhur me pikën 127.

Këtë takim, e ka konfirmuar për Indeksonline, Avni Arifi, këshilltari i Parë i kreut të AAK-së, Ramush Haradinaj.

“Po, do të ketë takim sot në ora 13:00”, ka thënë shkurt Arifi.

Leave a Reply

%d bloggers like this: