Home / Kronika / Kronika e zeze / Tiranë, përplaset nga furgoni, humb jetën 57-vjeçari

Tiranë, përplaset nga furgoni, humb jetën 57-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur sot në mëngjes në Tiranë, ku një 57-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e përplasjes nga një furgon pasagjerësh.

ambulance-urgjenca0294-320x272Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur panë Gjykatës së Lartë dhe viktima ka tentuar të kalojë në anën tjetër të rrugës në momentin e aksidentit.

57-vjeçari Isuf Dauti, ka pësuar dëmtime të rënda në trup dhe si pasojë ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës. Policia ka arrestuar drejtuesin e mjetit dhe ka nisur punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Leave a Reply

%d bloggers like this: