Home / Sporti / Atletico Madrid- Suarez: Real Madridi është favorit për të fituar Ligën e Kampioneve

Atletico Madrid- Suarez: Real Madridi është favorit për të fituar Ligën e Kampioneve

Real Madrid është favorit për të fituar në edicionin e sivjetëm në Ligën e Kampionëve. Kështu mendon mesfushori i Atletico Madridit, Mario Suarez.
derby-atletico-madrid-real-madrid-scor-4-0-in-campionatul-spaniei-2823“Real Madrid është kampion në fuqi i Ligës së Kampionëve, ata janë favorit edhe këtë edicion. Por, ne kemi  mentalitetin tone dhe do të japim maksimumin për të fituar”, deklaroi Suarez për portalin  Goal.com.
Real dhe Atletico do të ndeshen në çerekfinalen e Liges se Kampioneve.

Leave a Reply

%d bloggers like this: