Home / Kronika / Tiranë, sekuestrohet një arsenal armësh, në pranga një person

Tiranë, sekuestrohet një arsenal armësh, në pranga një person

Policia e Tiranës ka sekuestruar një arsenal armësh dhe ka vënë në pranga poseduesin e tyre. Agjentë të komisariatit numër 4, kanë sekuestruar në shtëpinë e Hajdar Shimës, një automatik, një pushkë, një çifte dhe 3.500 fishekë.

Policia bën me dije se Shima u arrestua në zonën e Shëngjergjit në Tiranë.

Leave a Reply

%d bloggers like this: