Home / Horoskopi / Horoskopi për datën 3 qershor 2015

Horoskopi për datën 3 qershor 2015

Dashi

Yjet shpresojnë për ju që të jeni në alegri të plotë në ambientet që do të gjendeni, larg nga stresi dhe mërzitjet e punës së përditshme. Meshkujt e kësaj shenje do të ndihen më të dashuruar.

Demi

Një plan paqeje në familje dhe në dashuri. Është e nevojshme që të krijoni një harmoni me personat e afërt përpara se Venera të kalojë te Luani. Natë e zjarrtë.

Binjakët

Do t’ia dilni mban shumë mirë një rreziku (si gjithmonë), por ju rekomandohet që të mos bëni gjëra që mund të rezultojnë të dëmshme për shëndetin. Djemtë e rinj do të jenë në formë të shkëlqyer.

Gaforrja

Kudo që të gjendeni hëna e plotë do të jetë një shenjë e mirë për zemrën tuaj, gjithnjë në dashuri. Do të dashuroni dhe do të dashuroheni, por mos harroni që të rregulloni llogaritë në vendin e punës.

Luani

Dorëzojuni pushtetit të fatit, do t’ju çojë drejt personave që do të dinë t’ju kuptojnë, që ju duan e që shpresojnë të dashurohen nga ju. Miqësi të mëdha. Sot gjithçka do të shkëlqejë për ju!

Virgjëresha

Mos i tregoni pa takt aftësitë tuaja. Shmangni stresin fizik. Do të keni nevojë për një dashuri të vërtetë, sensuale, pa ndërlikime, por partneri/partnerja juaj mendon për diçka tjetër.

Peshorja

Hëna e plotë do të jetë në favorin tuaj: do të hapë një kapitull të ri në jetën tuaj, që do të jetë i lodhshëm, por që do t’ju falë lumturi. Do të ndiheni shumë të dashuruar. Është moment i mirë për të bërë fëmijë.

Akrepi

Femrat mund të kenë një rol në çështjet e parave dhe investimeve. Mos humbni kohë. Të dashuruarit prej kohësh nuk duhet të humbasin më kohë. Ndërsa ata që janë në dilemë, të veprojnë në bazë të zemrës.

Shigjetari

Pas shumë vitesh, hëna e plotë duket se do të bëjë një revolucion të vërtetë për personat që i përkasin kësaj shenje. Do të jeni shumë me fat dhe pasioni do të dominojë jetën në çift.

Bricjapi

Në ndonjë situatë është e nevojshme që t’i mbyllni disa porta. Hëna e plotë spektakolare do t’ju sigurojë një të re në familje, e cila do të konkretizohet muajin e ardhshëm me hënën po të plotë. Mos mendoni shumë çdo gjë!

Ujori

Romantizmi dhe pasioni do të jenë shumë të theksuar sot për ju, nëse po kërkoni dashuri që kanë një komponent erotik. Ky Saturn ju ka ndryshuar, ju ka kthyer si dikur për nga ana seksuale.

Peshqit

Çoni përpara vetëm çështjet e rutinës normale, por Jupiteri ndërkohë mbështet një ndryshim shtëpie, zanati, ose posti. Venera është gjithmonë pranë jush dhe garanton dashuri.

Leave a Reply

%d bloggers like this: