Home / Kronika / Kronika e zeze / Aksident me pasojë vdekjen në Lezhë

Aksident me pasojë vdekjen në Lezhë

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në rrugën Lezhë-Milot, pranë kryqëzimit të Shënkollit.

Forcat e policisë, pasi janë njoftuar për një burrë të shtrirë në tokë, kanë bërë të mundur identifikimin e menjëhershëm dhe arrestimin e shtetasit që shkaktoi aksidentin.

Në pranga është vënë 24-vjeçari Albert Preçi, banues në Valias të Tiranës.

Ende nuk dihet indentiteti i viktimës.

Leave a Reply

%d bloggers like this: