Home / Kronika / Autobusi i djegur në Krujë, vdesin dy gratë e plagosura

Autobusi i djegur në Krujë, vdesin dy gratë e plagosura

Një lajmi i hidhur vjen nga Athina, ku ishin duke u kuruar dhe të moshuarat të cilët mbetën të plagosura nga djegia e autobuzit në krujë, tre javë më parë.

Të moshuarat që kanë ndërruar jetë janë zonjat, Sose Labaj dhe Viktoria Diamanti Moçka.  Lajmi bëhet me dije nga vetë drejtues të Kishës, që organizonte udhëtimin e të moshuarave. Tashmë numri viktimave nga djegia e autobuzit shkon në tre.

Leave a Reply

%d bloggers like this: