Politika

Deklaratat e PD-së, Caka: Dhimbje për opozitën dhe pozicionin e saj humoristik

Lëvizja Socialiste për Integrim ka reaguar mbi deklaratat e Partisë Demokratike nëpërmjet deputetes Silvi Caka. Ajo i ka quajtur akuzat nga opozita si humoristike, duke dëshmuar nivelin e ulët në të cilën është PD-ja.

“Dhimbje për opozitën dhe pozicionimin humoristik të saj. Opozita është e specializuar për të bërë autogola”, shkruan në profilin e saj në Facebook deputetja Caka.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button