Kronika

Elbasan, arrestohet 22-vjeçari. Tentoi të përdhunonte të miturën

Një 22-vjeçar është arrestuar nga Policia e Elbasanit në fshatin Rrenas, pasi gjatë ditës së dielë ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një të mitur.

Në pranga është vënë Shkëlqim Çapja, i cili rreth orës 17:00 të së dielës ka shkuar  në  banesën e shtetases  së  mitur   I.M., 16 vjeç, dhe  ka  tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë jashtë dëshirës së saj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button