roze

Miku i ngushtë i Whitney viziton vajzën e divës së muzikës

Producenti muzikor Tyler Perry ka vizituar Bobbi Kristina Brown, vajzën e mikeshës së tij Whitney Houston.

22-vjeçarja ka dëme të parikuperueshme të trurit, dhe tashmë ndodhet ende në kujdesin e aparaturave. Ajo u gjet me shenja në trup në vaskën e shtëpisë së saj në Atalanta.

Nëna e saj, e cila ishte një mikeshë e ngushtë me Perry, vdiq nga drogat në shkurt të 2012 nga drogat. Houston u gjet e pajetë në vaskë.

Pas vizitës, Perry ka shkruar në Facebook: “Këtë mëngjes u zgjova me Whitney në mendje. Unë nuk munda ta ndihmoj por mendoj gjithçka që ajo kishte ëndërruar për fëmijën e saj. Dhe e di që kjo e tanishmja nuk ka qënë ëndrra e saj”, ka shkruar Perry.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button