Politika

Rama në Twitter dhe Facebook: Asnjë plan për ndryshime në kabinetin qeveritar

Kryeministri Edi Rama zhvilloi mesditën e së hënës një bashkëbisedim në Twitter dhe Facebook me qytetarët, ku iu përgjigj pyetjeve të shumta të tyre.

Në këtë bashkëbisedim të gjatë, kreu i qeverisë preku shumë tema, duke nisur nga lufta kundër informalitetit. “Kjo është një betejë e jashtëzakonshme në mbrojtje të tyre, të konsumatorit dhe biznesit të ndershëm që paguan taksa”, u shpreh Rama.

Kur u pyet për spekulimet mbi ndryshimet në qeveri, Rama garantoi se nuk ka asnjë plan për ndryshim në kabinetin qeveritar.

Related Articles

Nje koment

  1. Po per cfare Hekurudhe flet ky vule humbur , ky njeri fund e krye Piramide , mashtrues intrigant i pa shoq , po ky bandit i shqiperise i nxori jashte fuksjonit Hekurudhat , Minjerat ,po clidhje ka ky Monstet , ku Tiran me Shqiperine e Shqiptaret , Ky eshte Simboli  i Vdekjes dhe Shkaterimit , Po eshte e turpeshme te flase ky Xhiadist ky njeriu i kobeshem per gjithe vendin ,ky Katil .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button