roze

Rihanna, set fotografik me veshje transparente

Njihet për bukurinë e saj të egër dhe për paturpësi në të veshur, kështu që Rihanna ishte zgjedhja perfekte për një set fotografik të “nxehtë” në faqet e revistës ‘Dior’.

Këngëtarja 27-vjeçare pozon me një veshje transparente dhe pa të brendshme poshtë.

Rihanna postoi disa foto në profilin e saj në Instagram, aty ku ndiqet nga më shumë se 25 milionë persona.

Fotografitë janë realizuar nga Craig McDean.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button