Home / roze (page 6)

roze

Ermal Meta: Jam shumë krenar që jam shqiptar!

Fituesi i “Sanremo”-s dhe përfaqësuesi i Italisë në Eurovision, shqiptari Ermal Meta do të mbajë sot një koncert në Sheshin “Skënderbej” në Tiranë të organizuar nga Bashkia e Tiranës. Në një konferencë të përbashkët për mediat me kryetarin e Bashkisë ...

Read More »

Ish të dashurat e Prince Harry në foto

Prince Harry njihet në Britaninë e Madhe si qejfli, duke marrë parasysh historitë që ka pasur me këngëtaren Ellie Goulding dhe modelen Cara Delevingne ndër të tjera. Përveç vajzave të rangut të tij, ish-ushtari Harry duket se i pëlqenin edhe ...

Read More »