roze

roze

“Do të isha e fundit”, reagon Ronela pas skualifikimit nga “Eurovision 2022”

Këngëtarja Ronela Hajati ka reaguar pas vendimit, për të mos kaluar në finalen e “Eurovision 2022”. Me anë të një…

Read More »

Will Smith kërkon falje për shuplakën që i dha komikut Chris Rock në Oscar

Aktori Will Smith kërkoi falje për goditjen me shuplakë në fytyrë që i dha komikut dhe prezantuesit Chris Rock gjatë…

Read More »

Rusia përjashtohet nga Eurovizion 2022

Rusia nuk do të marrë pjesë në Eurovizionin e këtij viti për shkak të sulmit ushtarak në Ukrainë, deklaroi Unioni…

Read More »

Aktorja e njohur turke shpallet gruaja më e bukur në botë për vitin 2021

Sipas një sondazhi të bërë pak ditë më parë në revistën britanike “Glamour UK”, aktorja e njohur turke, Hande Erçel,…

Read More »

Aktori i njohur turk vjen për pushime në Shqipëri, publikon foto

Almeda ka vizituar këtë javë Shqipërinë. Së bashku me bashkëshortin e saj, aktorin Tolgahan Sayisman, ata kanë udhëtuar drejt jugut,…

Read More »

Kështu e uron Rita Ora Bebe Rexhën për ditëlindje

Këngëtarja nga Dibra me famë botërore, Bebe Rexha sot feston ditëlindjen e 32-të. Sigurisht që në ditën e saj të…

Read More »

Dua Lipa zbarkon me jaht luksoz në Dhërmi

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa prej disa ditësh së bashku me familjen e saj dhe njeriun e saj të…

Read More »

Dua Lipa darkon në Dhërmi

Ylli botëror i muzikës pop, me origjinë shqiptare, Dua Lipa e ka përmbyllur qëndrimin në Dhërmi me një darkë, në…

Read More »

Në darkë me këngëtaren e famshme Dua Lipa, ambasadorja Kim: Është një yll i mirëfilltë jashtë skenës

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Dua Lipa mbërriti në Shqipëri një ditë më parë dhe takoi personalitetet më të larta…

Read More »

Pa pikë grimë dhe pa rroba, Lady Gaga guxon sërish teksa merr rreze dielli

Këngëtarja Lady Gaga di si të tërheqë vëmendjen e fansave! Njëherë me veshje të guximshme e ekstravagante e herë tjerë…

Read More »
Back to top button