Home / roze (page 70)

roze

Rita Ora shkëlqen si modele

Rita Ora nuk është vetëm një këngëtare e suksesshme, por edhe një modele e shkëlqyer. 25-vjeçarja kosovare shkëlqeu në reklamimin e linjës së saj të të brendshmeve për “Vanity Fair Italia”. Kohët e fundit Rita Ora ka ndryshuar sërish “look”. ...

Read More »

Adele vendos një tjetër rekord

Ajo mund t’i ketë telefonuar ish të dashurve rreth 1000 herë por kjo nuk i afrohet shifrës së shitjes të albumit të saj të fundit të titulluar “25”. Në më pak se një vit Adele ka arritur të shesë mbi ...

Read More »

“Voyage of Time”

Brad Pitt do të mungojë në premierën e filmit të tij të fundit, sepse kërkon të përqëndrohet te situata e familjes. Aktori i famshëm hollivudian është më shumë se kurrë në qendrën e vëmendjes së mediave, pasi bashkëshortja e tij, ...

Read More »

Adele vendos një tjetër rekord

Ajo mund t’i ketë telefonuar ish të dashurve rreth 1000 herë por kjo nuk i afrohet shifrës së shitjes të albumit të saj të fundit të titulluar “25”. Në më pak se një vit Adele ka arritur të shesë mbi ...

Read More »

Qëlloni Trumpin!

Mbretëresha e muzikës pop, Madonna ka kaluar një ditë të lumtur. Djali i saj David ka patur ditëlindjen dhe ajo ka organizuar një festë shumë interesante në të cilën kishte ftuar të gjithë miqtë e vogëlushit. Ajo që ka rënë ...

Read More »

Miley na surprizon sërish!

Miley Cyrus performoi në iHeart Radio Fastival bashkë me një emër shumë të njohur të muzikës siç është Billy Idol. Miley ka publikuar disa foto bashkë me Billy-n gjatë performances së tyre të këngës “Rebel Yell”. Ajo që na ka ...

Read More »

Rita Ora ndryshon “look”

Rita Ora ka ndryshuar sërish “look”. Këngëtarja e famshme u pa mbrëmjen e së martës me flokë më të shkurtra dhe kaçurrela. Rita ndodhej në Londër për koncertin e Britney Spears. Kjo pamje e re e saj vjen pas disa ...

Read More »