Home / roze (page 70)

roze

Bella Hadid provokon sërish fansat

Bella Hadid e ka bërë përsëri, ka provokuar fansat këtë javë me fotot e mrekullueshme “topless” për një set fotografik të një reviste. Modelja bukuroshe i ka treguar të gjitha për aparatin në fotot bardhë e zi të revistës “Flare”, ...

Read More »

Emily Ratajkowski zhvishet për bizhuteri

Emily Ratajkowski fitoi famë teksa kërcente për videon e Blurred Lines të Robin Thicke. Por tashmë 24-vjeçarja na tregon pamjet e saj fantastike, teksa pozon sërish topless për koleksionin e stilistes së bizhuterive, Jacquie Aiche. Modelja dhe tashmë aktorja, ka ...

Read More »

Julia Roberts akuzohet për tradhti!

Martesa e Julia Roberts dhe Danny Moder raportohet të jetë në rrezik për shkak të Owen Wilson. Sipas thashethemeve që kanë pushtuar mediat rozë, aktorja e famshme ka tradhtuar bashkëshortin e saj prej 14 vitesh me aktorin, me të cilin ...

Read More »

Kim argëtohet në Nju Jork

Një natë e gjatë ka qenë ajo e së premtes për Kim Kardashian dhe familjen e saj. Pasi nuk mungoi në shfaqjen e radhës të javës së modës njujorkeze, ajo u argëtua Harper’s Bazaar Icons Party. Si gjithmonë, ajo dukej ...

Read More »