Home / Moda / Veshje për periudhën kalimtare verë-vjeshtë

Veshje për periudhën kalimtare verë-vjeshtë

Ja çfarë këshillon Vogue që të vishni në kalimin nga vera në vjeshtë.

Për ditë të lagështa
Çizme Miu Miu

Bizhuteri XL
Celine

Kthejuni tek kafja
Celine

Këpucë të peshave të rënda
Marni

Syze ‘chic’
Luis Vuitton

Logo nga kultura Pop
Moschino

Xheketa e lëkurës
Saint Laurent

Shalli vjeshtor
Burberry Prorsum

Trikoja si e bërë në shtëpi
Miu Miu

Printe të errëta, dantella dhe zbukurime metalike për në mbrëmje
Valentino.

Leave a Reply

%d bloggers like this: