Home / Moda / Të veshurat më mirë të kësaj jave

Të veshurat më mirë të kësaj jave

Çfarë kanë veshur yjet e skenës në Tapetin e Kuq?

Sarah Hyland në Alicë + Olivia

Heidi Klum në Sean Kelly

Jaime King në Versace

Chloe Grace Moretz në Proenza Schouler

Elle Fanning në Vivienne Wesstwood Gold Label

Ropsie Huntington-Whitelnë Emilio Pucci

Sarah Murdoch në këmishë Prada dhe fund e këpucë Celine

Kate Mara në Christian Dior

Matilda Doda në Lover dhe Erin Heatherton në Alex Perry

Leave a Reply

%d bloggers like this: