Home / roze / Bella publikon foto nga vaska

Bella publikon foto nga vaska

Aktorja dhe modelja e famshme Bella Thorne shpeshherë shfaqet me një stil ndryshe, ndonjëherë në të veshur e ndonjëherë në fotot kontroverse që poston në rrjete sociale.

Këtë herë 19-vjeçarja ka postuar në profilin e saj në “Twitter” një foto ku shfaqet krejtësisht e zhveshur, e zhytur në ujë blu brenda një vaske.

Ngjyrat në këtë foto bien në kontrast me njëra-tjetrën duke nxjerrë në pah flokët dhe buzët e saj të kuqe.

Leave a Reply

%d bloggers like this: