Home / Sporti / Çerekfinalet e Europa League, Arsenal-CSKA dhe Lacio-Salzburg

Çerekfinalet e Europa League, Arsenal-CSKA dhe Lacio-Salzburg

Leipzig – Marseille
Arsenal – CSKA e Moskës
Atletico Madrid – Sporting Lisbonë
Lacio – Salzburg

Çerekfinalet e Europa League janë në program më 5 prill dhe 12 prill.

Leave a Reply

%d bloggers like this: