Home / Kryeartikull / Tani s’ka doktor që na merr përsipër!

Tani s’ka doktor që na merr përsipër!

Mentor Kikia

Sot eshte dita e shendetit mendor.

Por mua me duket se ne Shqiperi nuk duhen numeruar ata qe kane probleme me trurin, por ata qe jane normale(nese ka mbetur ndonje).

Une per vete nuk e mbajta dot kete Babalen e fundit, me goditi ne serine e trete dhe me mbeti pa e zberthyer dot kete skenarin e ketij Babale Alizotit.

1-E pagoi PD-ja qe ta bente zerin si te Agron Xhafajt?

2-E pagoi PS-ja qe te deshmonte ne prokurori e te thoshte se ata te PD-se me paguan qe ta beja zerin si Goni?

3-E pagoi PD-ja qe te thoshte se ata te PS-se me bene presion qe une te thoja se me pagoi PD-ja…

Ja ketu pesova goditjen dhe nuk e vazhdova dot me analizen.

Kush nuk i ka hyre kesaj pune, te mos i hyje, se do ta pesoje.

Leave a Reply

%d bloggers like this: