Home / Kronika / Shpërthim i fuqishëm në hotelin e drejtorit të Sigurimeve Shëndetësore në Sarandë

Shpërthim i fuqishëm në hotelin e drejtorit të Sigurimeve Shëndetësore në Sarandë

Paraprakisht raportohet se hoteli ndodhet në afërsi të portit dhe është në rikostruksion, por ende nuk janë bërë me dije se cilat janë shkaqet.

Deri tani nuk raportohet për persona të plagosur, por vetëm për dëme material

Sarandë/Informacion paraprak Më datë 09.02.2021, rreth orës 20:15, në lagjen Nr.4, Sarandë, në një objekt në rikonstruksion në pronësi të shtetasit M. M., ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse, ku si pasojë ka vetëm dëme të vogla materiale.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Leave a Reply

%d bloggers like this: