Home / Kronika / Nishani dekreton emërimet e 4 prokurorëve

Nishani dekreton emërimet e 4 prokurorëve

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka dekretuar këtë të enjte emërimet e disa prokurorëve.

Sipas një njoftimi për shtyp nga selia e Presidencës, kreu i shtetit ka dekretuar Klodian Brahon, Pranvera Pustinën, Arenc Celën dhe Sonila Muhametin.

Prokurorët në fjalë, vijon njoftimi, janë dekretuar në Prokurorinë e Shkallës së Parë tek Krimet e Rënda.

Leave a Reply

%d bloggers like this: