roze

20-vjetori i krijimit ribashkon Spice Girls

Grupi i vajzave më i madh në botë do të ribashkohet për të festuar 20-vjetorin e formimit përmes një turneu botëror.

Megjithatë raportohet se stilistija Victoria Beckham mund të mos i bashkohet vajzave Emma Bunton, Mel C, Geri Halliwell dhe Mel B.

“Për një kohë të gjatë, ato nuk kanë dashur të punojnë për projektet të reja pa praninë e Victoria pasi mendonin se dëshironin të prodhonin diçka të pandara por për këtë përvjetor ato janë të bindura se nëse nuk bëjnë diçka tani, nuk do ta bëjnë më kurrë”, ka thënë një burim për “Mirror”.

Mel B dhe Victoria kanë kënaqur fansat e tyre duke postuar në rrjetet sociale fotografi të grupit “Spice Girls”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button