Home / Moda / Alketa Vejsiu publikon foto me ikonë e televizionit italian!

Alketa Vejsiu publikon foto me ikonë e televizionit italian!

Kohët e fundit moderatorja Alketa Vejsiu ka publikuar në rrjete sociale foto në të cilat shfaqet me personazhe mjaft të njohur botërorë.

Pas këngëtares Ariane Grande, Vejsiu këtë herë u shfaq me një nga ikonat e televizionit italian, Paola Perego.

Ato kanë shpërndarë në profilet e njëra-tjetrës foto së bashku, ndërkohë që Alketa i ka kushtuar edhe një dedikim duke shkruar.

“Sharmi yt dhe personaliteti yt ishim akoma më të bukura të admiruara nga afër…Më e lumtur se kurrë që të njoha nga afër. Zemra e ngrohtë si një bluzë kashmiri,”-përfundon i Alketës në rrjete sociale./Gazeta Express/

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: