Kronika

Aksident në Kamëz, plagosen 3 persona, mbeten të bllokuar në makinë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kamëz, ku janë përplasur dy makina dhe si pasojë janë plagosur 3 persona.

Sipas policisë, të plagosurit janë bllokuar brenda automjetit dhe drejt vendngjarjes janë nisur ambulanca dhe shërbimi zjarrfikës.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Berisha” në Kamëz.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button