roze

Beyonce tregon tatuazhet

Beyonce është një nga personazhet publikë që nuk është shumë e dhënë pas tatuazheve, por ylli ka vendosur të bëjë disa tatuazhe të përkohshëm në trupin e saj e që nuk janë aspak të dhimbshëm.

Këngëtarja 33-vjeçare ka realizuar një set fotografik super-seksi për “CR Fashion Book”, ku tregon tatuazhet e përkohshëm që ajo ka bërë, që quhen “Flash Tattoos”.

Në fotot e publikuara, Bey ka pozuar me flokët e saj të çrregullta, me makiazh natyral dhe e veshur me një kanotjere e streçe të zeza.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button