Kronika

Fier, përdhunojnë të miturën; pranga një 38-vjeçari, në kërkim një 22-vjeçar

Policia e Fierit ka njoftuar ndalimin e 38-vjeçarit Eduarto Hoxha dhe shpalljen në kërkim të 22-vjeçarit me iniciale F.B., të cilët akuzohen se në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një 17-vjeçare.

Ngjarja ka ndodhur në datën 14 gusht, rreth orës 01:30.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button