roze

Ia kalon edhe Amber dhe Kim!

Ajo konfirmon fejesën e saj me një emoji që theu interneti më shumë se motra e të fejuarit të saj, dhe që përkthehet në para për të.

Për këtë Blac Chyna është hedhur në veprim edhe në linjën e emoji, dhe të premten solli edhe një tjetër lajm përmes tyre, se është shtatzënë

Sipas TMZ-së, fansat mund të shprehin ndjenjat e tyre duke përdorur figurat e 27-vjeccares, madje dhe me fytyrën e partnerit të saj, Rob Kardashian.

Bëhet e ditur se këto emoji do të publikohen të martën, sipas faqes që i krijoi, po Chyna ende nuk ka dhënë konfirmimin. Megjithatë ajo na bëri të ditur se është shtatzënë me një emoji dhe ndoshta ky ka qënë qëllimi.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button