roze

Jennifer Aniston i rikthehet punës

Bukuroshja e Hollivudit, Jennifer Aniston dhe kolegu i saj Jason Sudeikis janë fotografuar në Atalanta, teksa po punojnë për filmin e tyre të ri.

Por thotë Daily Mail në gishtin e 46-vjeçares nuk kishte unazë martese, pasi ajo është kthyer nga muaji i mjaltit në Bora Bora me bashkëshortin e saj aktor, 44-vjeçarin Justin Theroux.

Aniston duket e relaksuar me një veshje “casual’. Kjo është hera e dytë që Jennifer bashkëpunon me aktorin 39-vjeçar, Jason, pas suksesit të komedisë së tyre “We’re The Millers” në 2013.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button