Kronika

Kurbin, vritet me armë zjarri një 73-vjeçar në fshatin Zhejë

Mëngjesin e së martës, një 73-vjeçar është vrarë me armë zjarri në fshatin Zhejë të Kurbinit.

David Piroli është qëlluar me automatik pranë banesës së tij.

73-vjeçari dyshohet të jetë vrarë për hakmarrje, pasi djali i tij vrau një vit më parë vëllezërit Andrea dhe Endri Cara.

Policia ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve të krimit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button