Maqedonia

Mehmeti: Tashmë jam qytetare e lirë, nuk përfaqësoj asnjë subjekt politik!

Deputetja e deritanishme e BDI-së, Ermira Mehmeti, sot përmes profilit zyrtar në Facebook ka njoftuar se është qytetare e lirë dhe tashmë nuk është përfaqësuese e asnjë partie politike, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Siç është bërë e njohur deri më tani, ajo kohëve të fundit po punon si notare, si dhe këshilltare e një deputeti në Austri.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button