roze

Michael Bublé “prezanton” fëmijën e dytë

Michael Bublé i ka prezantuar fansave ekon e parë të fëmijës së dytë. Në profilin e tij në Facebook, Buble shkruan se nuk është e rëndësishme gjinia e fëmijës, por shëndeti i tij.

“Sot ne morrëm foton e parë të pjestarit të ri të famijes tonë! Djalë? Vajzë? Nuk ka rëndësi për sa kohë është i shëndetshëm”, shkruan Bublé.

Bublé është martuar me modelen argjentinase Luisiana Lopilato më 2011. Ata kanë së bashku dhe një djalë 1 vjeç, Noah.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button