roze

Miranda Kerr, pushime romantike me miliarderin

Ata për herë të parë janë fotografuar në aeroportin e Los Angeles muajin e kaluar, por duket se dy të dashuruarit, Miranda Kerr dhe Evan Spiegel janë gati për një tjetër “arratisje”.

Modelja 32-vjeçare dhe miliarderi 25-vjeçar janë fotografuar teksa kanë mbërritur në aeroportin e Los Angeles, ditën e mërkurë, ku dukeshin shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Dyshja dukej shumë e lumtur pranë pasi një buzëqeshje e madhe vihej re në fytyrat e tyre.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button