roze

Ngjyra blu e Gigi Hadid

Tashmë ajo është një nga fytyrat e reja të Maybelline, duke ndjekur hapat e paraardhëseve të saj si Christy Turlington apo Adriana Lima.

Dhe Gigi Hadid e provon se ishte femra perfekte për këtë punë teksa publikond disa nga fotot e fushatës në Nju Jork.

E veshur me një kostum blu elektrike, bukuroshja e kopertinës së Vogue tregon format e saj, duke theksuar belin me një rrip në mes.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button