roze

Pippa Middleton në plazh me ish të dashurin

Një fizik për tu pasur zili, e veshur me bikini të kuqe në plazhin e St. Barth.

Pippa Middleton rikthehet në vëmendjen e publikut, teksa e përjavshmja “Chi” ka publikuar foto të saj me familjen dhe ish të dashurin James Matthews.  I dashuri i ri, Nico Jackson nuk duket asgjëkundi.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button