Moda

Këto çanta, janë të preferuarat e vjeshtës

Çanta me rripin e gjatë që është perfekte për ditë-natë, me pamjen e saj i jep një dozë elegance çdo veshjeje.

Falë popullaritetit të lartë të çantës “Drew” nga Chloé e cila është parë në blogjet e disa prej krijuesve modës më në zë të momentit, tashmë edhe marka të tjera, kanë adaptuar siluetën e saj elegante.

Mendoni së është shumë shpejt për një gjë të tillë por jo. Mjafton t’i hedhim një sy modeleve të propozuara nga stilistët më në zë dhe do të krijojmë një ide tepër të qartë për çantën që do duhet të mbajmë gjatë vjeshtës.

Altuzarra

Zara

Gucci

ASOS

Chloé

Ann Taylor

Zimmermann

Forever 21

Rebecca Minkoff

Mango

Alexander Wang

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button