Kronika

Policia e Tiranës parandalon një vrasje në Baldushk

Policia e Tiranës ka parandaluar një vrasje në fshatin Baldushk. Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se Mustafa Tresa ka tentuar të vrasë me armë zjarri nipat e tij, M. Tresa dhe A. Tresa.

Shkak i kësaj ngjarjeje ka qënë një konflikt pronësie. Policia ka sekuestruar në cilësinë e provës materiale armën e zjarrit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button