roze

Rita Ora frymëzohet nga Catwoman

Rita Ora u frymëzua nga personazhi Catwoman për të tërhequr vëmendjen në rrugë, sikur të ishte një superheroinë “sexy”.

Këngëtarja 25-vjeçare ishte veshur vetëm me të brendshme lëkure dhe çizme të gjata të zeza, si dhe mbante edhe një maskë.

Duke parë këto, dukej qartë që Rita ishte frymëzuar nga personazhi i interpretuar nga Halle Barry.

Për setin e fotove në Los Anxheles, ajo i kishte shtrirë flokët e saj bonde dhe kapur mbrapa bishtalec, ndërsa grimi ishte i errët.

Veshur edhe me një pallto lëkure po të zezë, Rita të linte përshtypjen edhe të një pelegrineje, por edhe në këtë rast seksi.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button