roze

Vajza 17-vjeçare e Sylvester Stallone

Vetëm 17 vjeç dhe një modele e shkëlqyer. Është Sistine Stallone, vajza e Sylvester, e cila ka mbështetjen e padiskutueshme të të atit në rrugën që ka nisur.

Ata janë fotografuar në Venecia gjatë pushimeve familjare, për të festuar ditëlindjen e 69-të të Rambos.

Ndërkaq, vetë aktori ka publikuar në Instagram fotot e vajzës ku shkruan: Unë me vajzën time Sistine, e cila dëshiron të bëhet modele. Unë besoj se mund ta bësh këtë”, shkruan Stallone.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button